facebook
Italtec Sp. z o.o.
ul. Św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. +48 32 321 51 57 kom. +48 665 580 400
e-mail: biuro@italtec.pl

Wykrawarki rewolwerowe

zx plus

Struktura typu C monoblock
Nowa rama maszyny ze zwiększonymi wymiarami umożliwia pracę maszyny z większą prędkością, zapewniając tym samym większą stabilność I precyzję działania. Nasza maszyny wykonana jest z żeliwa sferoidalnego, materiał Meehanite z wytrzymałością 700N/mm2 zaprojektowana z wykorzystaniem FEM (metoda elementów skończonych), głowica wykrawająca bezpośrednio wbudowana w strukturę monoblock. W praktyce oznacza to bardziej solidną (bez punktów spawania), precyzyjną i niezawodną konstrukcję przy wykorzystaniu małej powierzchni, która pozwala na bardzo dużą elastyczność w załadunku różnej wielkości arkuszy.
Elastyczność wykorzystania narzędzi
Użytkownik maszyny wybiera konfigurację od narzędzia pojedynczego (A,B,C lub D do max. średnicy Ø 88,90 mm) do Multitoola. Dlaczego warto rozmawiać o liczbie „stacji”? W produkcji potrzebna jest wysoka elastyczność, łatwego i szybkiego konfigurowania urządzenia przy użyciu odpowiednich narzędzi do pracy. Euromac daje taką elastyczność, mówimy o liczbie „narzędzi”.
FLEX Hybryd System
System hybrydowy FLEX • Który system jest lepszy: elektryczny czy hydrauliczny? Dlaczego nie odnieść większej korzyści z obu systemów? Nasz unikalny system hybrydowy, który nazywamy Flex (2 patenty) posiada moc hydrauliki w połączeniu z dokładnością sterowania elektronicznego. Niskie zapotrzebowanie mocy tylko 8,5 kW, a średnio tylko 4,5 kW przy wykrawaniu. Poza tym istnieje możliwość ustawienia pozycji narzędzia góra i dół. System Flex pozwala ustawić dla każdego narzędzia:
  • Ilość uderzeń od 10 do 2000 uderzeń/min
  • Przyspieszanie / hamowanie ruchu bijaka
  • Czas oczekiwania
Dzięki systemowi Flex każdy posiadacz EUROMAC-a posiada nieograniczone możliwości kształtowania, jak również narzędzia do przetworzenia aplikacji w szybki, niezawodny i opłacalny sposób.

Interpolacja osi zsynchronizowana z ruchami bijaka daje doskonałe rezultaty w procesie tłoczenia i pracy z narzędziami offsetowymi, bez śladów i deformacji.
Zobacz inne modele
BX multitool
BX plus
ZX plus
MBX plus
MTX plus 6
MTX plus 12
STX
STX 12
Automatic loading / unloading system
Italtec Sp. z o.o. ul. Św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. +48 32 321 51 57 kom. +48 665 580 400
e-mail: biuro@italtec.pl