facebook
Italtec Sp. z o.o.
ul. Św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. +48 32 321 51 57 kom. +48 665 580 400
e-mail: biuro@italtec.pl

Wykrawarki rewolwerowe

bx plus

Struktura typu C monoblock
Nowa rama maszyny ze zwiększonymi wymiarami umożliwia pracę maszyny z większą prędkością, zapewniając tym samym większą stabilność I precyzję działania. Nasza maszyny wykonana jest z żeliwa sferoidalnego, materiał Meehanite z wytrzymałością 700N/mm2 zaprojektowana z wykorzystaniem FEM (metoda elementów skończonych), głowica wykrawająca bezpośrednio wbudowana w strukturę monoblock. W praktyce oznacza to bardziej solidną (bez punktów spawania), precyzyjną i niezawodną konstrukcję przy wykorzystaniu małej powierzchni, która pozwala na bardzo dużą elastyczność w załadunku różnej wielkości arkuszy.
Elastyczność wykorzystania narzędzi
Użytkownik maszyny wybiera konfigurację od narzędzia pojedynczego (A,B,C lub D do max. średnicy Ø 88,90 mm) do Multitoola. Dlaczego warto rozmawiać o liczbie „stacji”? W produkcji potrzebna jest wysoka elastyczność, łatwego i szybkiego konfigurowania urządzenia przy użyciu odpowiednich narzędzi do pracy. Euromac daje taką elastyczność, mówimy o liczbie „narzędzi”.
Innowacyjny system Autoindexu
Unikalna bezpośrednia rotacja napędu w stacjach Autoindexu firmy Euromac zmniejsza ilość komponentów mechanicznych, a dzięki temu zwiększa się wytrzymałość, niezawodność maszyny przy minimalnej konserwacji. To rozwiązanie poprawia wydajność, redukując koszty (patent). Multiindex: Stacje index posiadają obrót 360 stopni zarówno przy użyciu narzędzi pojedynczych jak również narzędzi wielofunkcyjnych Multitool FMTE4, FMTE6 oraz FMTE10.

* Oświadczenie. Rzeczywisty produkt może się nieco różnić od przedstawionych zdjęć.
Zobacz inne modele
BX multitool
BX plus
ZX plus
MBX plus
MTX plus 6
MTX plus 12
STX
STX 12
Automatic loading / unloading system
Italtec Sp. z o.o. ul. Św. Jana 16, 44-300 Wodzisław Śląski
tel. +48 32 321 51 57 kom. +48 665 580 400
e-mail: biuro@italtec.pl